PIERWSZE ZDJĘCIA ZREALIZOWANEGO PROJEKTU BIUROWCA OKNOPLAST

24-04-2018

Zamieszczamy pierwsze zdjęcia biurowca Oknoplast zrealizowanego w Ochmanowie, k. Krakowa, autorstwa Jarosława Matli. Projekt został wyłoniony w konkursie zorganizowanym w 2015. Dziś z przyjemnością prezentujemy fotografie ukończonej siedziby. Przy okazji dziękujemy za świetną współpracę Inwestorowi – firmie OKNOPLAST. http://apa.pl/biurowiec-oknoplast/

Zobacz także

Biurowiec Emergraf w Wieliczce z pozwoleniem na budowę

Kolejny z zaprojektowanych przez nas budynków, otrzymał pozwolenie na budowę. To biurowiec firmy Emergraf,  zlokalizowany jest w Wieliczce przy ul. Sadowej. Budynek biurowy przeznaczony na wynajem właśnie wchodzi w fazę realizacji.
Więcej>

Projekt hali i biurowca Next77 w Skawinie w fazie realizacji

Rozpoczyna się budowa hali i biurowca dla firmy Next 77 w Skawinie. Obiekt zaprojektowany jest ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań pasywnych i energooszczędnych. Całość założenia niejako wyrasta z ziemi, dostosowując się w ten sposób  do działki o wyraźnym nachyleniu.
Więcej>

Projekt kolejnych 18 000 m2 hal Oknoplast

Kolejny projekt z pozwoleniem na budowę: 18 000 m2 nowych powierzchni produkcyjno-magazynowych dla firmy Oknoplast w Ochmanowie. Nowa Inwestycja stanowi rozbudowę istniejącego zakładu i położona jest nieopodal zaprojektowanego przez nas biurowca firmy: https://apa.pl/projekt-biurowca-oknoplast/  Projekt hal stalowych , składających się z dwóch modułów po 8 000 m2, został stworzony w  oparciu o system Llentab.  Dodatkowe dwukondygnacyjne zaplecza socjalno biurowe o łącznej powierzchni 2 000 m2 zaprojektowano w technologii tradycyjnej.
Więcej>