Biurowiec ul. Zakliki z Mydlnik

Obiekty Biurowe

Budynki biurowe, to zarówno obiekty przeznaczone na komercyjny wynajem, jak i szyte na miarę siedziby firm. Projektujemy je z uwzględnieniem wszelkich wymogów funkcjonalnych, wyposażenia technicznego i instalacyjnego, a także oszczędności energii i innych zagadnień ekologicznych.

Mieszkania

Powstające w naszej pracowni projekty mieszkaniowe to zarówno duże założenia deweloperskie, jak i indywidualne domy i rezydencje.
W przypadku projektów budynków wielorodzinnych poza atrakcyjną formą i jakością przestrzeni wspólnych szczególną uwagę  zwracamy na funkcjonalne układy projektowanych przez nas mieszkań.

Noho Logistic Park Kraków

Obiekty Komercyjne i Przemysłowe

Do projektowanych przez nas budynków komercyjnych, przemysłowych i logistycznych, poza spełnieniem wszelkich wymagań ekonomicznych, funkcjonalnych i inżynierskich, podchodzimy bardzo indywidualnie ze świadomością, że staną się elementem tożsamości przyszłego użytkownika obiektu.
Projekt poprzedzony jest dogłębną analizą kwestii technicznych, zagadnień bezpieczeństwa ludzi i mienia oraz ochrony pożarowej.
Nasze bogate doświadczenie obejmuje budynki wznoszone w technologii stalowej, żelbetowej, drewna klejonego a także prefabrykowane żelbetowe i drewniane.